شرح وظایف کارگروه پیمان و ضوابط فنی 

 

1. بررسي اشکالات و موانع اجرايي طرح‌هاي مطروحه توسط عوامل ذینفع در نظام فنی و اجرایی کشور با توجه به ويژگي‌هاي اجتماعي، اقتصادي، سياسي، اداري و منطقه‌اي استان و تعيين راه‌حل‌هاي لازم به منظور رفع اشکالات و اعمال آن‌ها.

2. تجديدنظر در نرخ پيمان‌ها، بر اساس بخشنامه مربوطه مشروط بر آنكه مبلغ حاصل از آن از آخرين نصاب معاملات متوسط تجاوز ننمايد.

3. حل اختلاف ميان عوامل اجرايي در چارچوب وظايف و مقررات موضوعه شوراي فني استان طبق مفاد ماده حل اختلاف در شرايط عمومي حاكم بر قرارداد و یا در صورت توافق طرفین.

4. بررسي و اتخاذ تصميم در خصوص تعیین نوع قرارداد با استفاده از روش فهارس پايه یا سایر روش‌های انعقاد قرارداد براساس گزارش توجيهي بالاترين مقام دستگاه اجرايي استان در چارچوب ضوابط و مقررات.

5. بررسي و اتخاذ تصميم در خصوص پيشنهادهاي ارسالي از طرف دستگاه‌هاي اجرايي استان مبني بر اجرا به روش اماني، با توجه به گزارش توجيهي دستگاه در چارچوب ضوابط و مقررات مربوطه.

       

اعضای کارگروه پیمان و ضوابط فنی 

 

کارگروه پيمان و ضوابط فنی متشکل از کارشناسان منتخب استانداري، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اداره‌کل راه و شهرسازي، اداره‌کل نوسازي توسعه و تجهيز مدارس، شركت سهامي آب منطقه‌اي، (شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی و شرکت برق منطقه‌ای و توزیع برق-حسب مورد)، بنياد مسكن انقلاب اسلامي، سازمان جهاد کشاورزي،اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای، یک نفرکارشناس حقوقی به انتخاب رییس سازمان برنامه و بودجه استان، نماینده‌های انجمن‌های صنفی، تخصصی و مهندسی استان (به انتخاب دبیرخانه) است كه در خصوص بندهاي ذیل پس از بررسي دقيق موارد ارجاعي از سوي دبیرخانه شوراي فني، نظرات كارشناسي خود را به شورای فنی ارايه می‌دهد.                

 

 

مصوبات کارگروه پیمان و ضوابط فنی 

 

مصوبات سال 1397 کارگروه پیمان

 مصوبات سال 1396 کارگروه پیمان

مصوبات سال 1395 کارگروه پیمان

 معرفی مدیر

مسیر سایت

نظر سنجی