به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، جلسه مشترک اعضای کارگروه های 4 گانه ذیل شورای فنی استان در تاریخ 97/12/25 در محل سالن جلسات این سازمان برگزار گردید.

عباسی، مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان، در این جلسه به ارائه گزارش تفضیلی از عملکرد یکساله کارگروه های مختلف اعم از کارگروه مصالح و تجهیزات صنعت ساخت، کارگروه نظارت، کارگروه آموزش و کارگروه پیمان و ضوابط فنی پرداخت.

در پایان جلسه عباسی، مدیر نظام فنی و اجرایی ضمن اهدای لوح تقدیر به اعضای کارگروه های مختلف از زحمات آن ها در سال 97 قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، ششمین جلسه شورای فنی استان سه شنبه 97/12/14در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار گردید.

عباسی، مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان گفت، در این جلسه بررسی مصوبات کارگروههای ذیل شورای فنی استان مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید. وی افزود: گزارش بازدید از کارخانجات تولید کننده آسفالت سطح استان ارائه و بر لزوم اخذ گواهینامه فنی کلیه کارخانجات آسفالت سطح استان تأکید گردید.

مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان همکاری و مشارکت کلیه اعضاء شورای فنی استان را برای ارائه راهکارهایی برای ارتقاء کیفیت پروژه های عمرانی خواستار شد و از فعالیتهای انجام شده در کارگروههای 4 گانه ذیل شورای فنی استان در سال 1397 قدردانی نمود.

عباسی بر پیگیری مصوبات قبلی شورا به منظور اجرایی شدن آنها به عنوان یکی از مهمترین اهداف دبیرخانه شورا در سال 98 تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، جلسه کارگروه ماده 27 یکشنبه 97/12/9  در سالن جلسات بهزیستی استان برگزار شد.

عباسی، مدیر نظام فنی و اجرایی و نماینده سازمان گفت: این جلسه با موضوع تصمیم گیری در خصوص واگذاری پروژه شهید هاشمی نژاد اداره کل بهزیستی برگزار و تصمیمات لازم به منظور امکان تکمیل و بهره برداریاز پروژه با مشارکت بخش غیر دولتی اتخاذ گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، پانزدهمین کارگروه پیمان و ضوابط فنی ذیل شورای فنی استان، به منظور بررسی درخواست ها و استعلام های واصله به دبیرخانه کارگروه، سه شنبه 97/12/7 در محل سالن جلسات سازمان برگزار گردید.

در این جلسه استعلام پارک علم و فناوری استان و استعلام دانشگاه بیرجند در خصوص بخشنامه 6405‏/100 مورخ 04‏/02‏/1389 با عنوان " انعقاد پیمان اجرای کارهای ساختمانی به صورت سرجمع" با توجه به پرداخت ها از طریق اوراق خزانه اسلامی و همچنین استعلام شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در خصوص بخشنامه 76574‏/100 مورخ 19‏/08‏/1387 با عنوان "دستور العمل نحوه ارائه پیشنهاد قیمت از سوی پیمانکاران به تفکیک فصل های فهرست بها" بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، دوازدهمین جلسه کارگروه نظارت، ذیل شورای فنی استان، یکشنبه  05/12/1397 در محل سالن جلسات سازمان به منظور "بررسی نتایج بازدید کارگروه نظارت از پروژه های عمرانی شهرستان فردوس" برگزار گردید. در این جلسه نقاط قوت و ضعف پروژه های دستگاههای اجرایی در شهرستان فردوس بررسی شد.

 عباسی، مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان بر لزوم ممهور بودن نقشه های مناقصه و ابلاغی به پیمانکار توسط کارفرما، تأکید کرد.

معرفی مدیر

محسن عباسی

 

 

اوقات شرعی

نظر سنجی

شما در نظر سنجی ما شرکت کرده اید.
  • عالی : 2 رای
  • خوب : 1 رای
  • متوسط : 0 رای
  • ضعیف : 0 رای