دستور کار جلسه: بررسی مصوبات کارگروههای 4 گانه ذیل شورای فنی

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ چهارمین جلسه شورای فنی استان در تاریخ 25/06/1398 در محل استانداری و به ریاست معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مهندس عباسی، مدیر نظام فنی و اجرایی استان برگزار گردید.

مباحث مطروحه:

             در این جلسه مصوبات کارگروههای 4 گانه ذیل شورای فنی استان  مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید. سپس گزارش عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در خصوص آموزش نیروهای مرتبط با صنعت ساخت ارائه گردید.

دستور کار جلسه: بررسی درخواست ها و استعلام های واصله به کارگروه پیمان و ضوابط فنی شورای فنی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ هفتمین جلسه کارگروه پیمان و ضوابط فنی شورای فنی استان با حضور مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان، نمایندگان دستگاه های اجرایی و نماینده انجمن شرکتهای ساختمانی، تاسیساتی و  راهسازی استان  در روز شنبه مورخ 23/06/1398 در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

مباحث مطروحه:

             در این جلسه استعلام شرکت آب منطقه‌ای استان در خصوص دستورالعمل تعیین حق الزحمه خدمات نظارت و انجمن شرکتهای ساختمانی، راهسازی و تاسیساتی استان در خصوص بخشنامه انعقاد پیمان اجرای کارهای ساختمانی به صورت سرجمع و همچنین درخواست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در خصوص اجرای پروژه به روش امانی و درخواست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند  مورد بحث بین اعضا قرار گرفت.

دستور کار جلسه: بررسی راهکارهای مناسب در خصوص واگذاری پروژه های عمرانی استان به پیمانکاران و تولید کنندگان بومی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ پیروی مصوبه سومین جلسه شورای فنی استان، جلسه هم اندیشی بررسی راهکارهای مناسب در خصوص واگذاری پروژه های عمرانی به پیمانکاران و مشاوران بومی استان و استفاده از تولیدات داخل استان  با حضور مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان،  مدیران برخی از دستگاه های اجرایی،  نماینده انجمن شرکتهای ساختمانی، تاسیساتی و  راهسازی استان، و انبوه سازان و نمایندگان تعدادی از کارخانجات ساخت سازه های فولادی استان و دبیر انجمن آجر استان  در روز یکشنبه  مورخ 24/06/1398 در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

مباحث مطروحه:

             در این جلسه موضوع اجرایی شدن تفاهم نامه ساخت 10 هزار واحد مسکن محرومین بررسی و  پیشنهاداتی برای استفادده از ظرفیت شرکتها و تولیدکنندگان داخل استان مطرح و بر تعامل همه جانبه دستگاهها و سازندگان تاکید گردید.  

 

دستور کار جلسه: ارائه گزارش آخرین وضعیت پروژه های بازآفرینی شهری استان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛ جلسه ستاد بازآفرینی استان در روز پنجشنبه مورخ 21/06/1398 به ریاست استاندار و با حضور جناب آقای مهندس پژمان معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و جناب آقای مهندس عباسی مدیر نظام فنی و اجرایی استان به نمایندگی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در محل سالن جلسات استانداری برگزار گردید.

مباحث مطروحه:

             در این جلسه گزارش آخرین وضعیت پروژه های بازآفرینی شهری استان ارائه گردید و پیشنهادات و درخواست ها در حوزه بازآفرینی شهری استان مطرح و مورد بحث و بررسی اعضا قرار گرفت.  

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، چهارمین جلسه کارگروه نظارت، ذیل شورای فنی استان در تاریخ 14/06/1398 در محل سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با حضور مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان به منظور "بررسی نتایج بازدید کارگروه نظارت از پروژه های عمرانی دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان درمیان " برگزار گردید.

در این جلسه گزارش فنی از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی در دست اجرا توسط نماینده اداره کل نوسازی توسعه وتجهیز مدارس استان ارائه گردید.

معرفی مدیر

محسن عباسی

 

 

اوقات شرعی

نظر سنجی

شما در نظر سنجی ما شرکت کرده اید.
  • عالی : 2 رای
  • خوب : 1 رای
  • متوسط : 0 رای
  • ضعیف : 0 رای